Дивитися фільм Золотий хлопчик 2014 онлайн
Дивитися фільм Золотий хлопчик 2014 онлайн
ПІДПИСКАHD16+2014

Золотий хлопчик

Un ragazzo d'oro

Давіде Б’яс — молодий копірайтер, чия кар'єра в рекламній сфері не задовольняє його амбіцій. Після смерті батька, сценариста, він опиняється на похоронах, де знайомиться з загадковою Людовікою. Ця зустріч стає початком його творчої подорожі. Людовіка просить Давіде знайти в комп’ютері батька рукопис його мемуарів, але безуспішно. Відчуваючи натхнення, він вирішує втілити свої літературні мрії, пишучи під ім'ям покійного батька. Ця історія про пошук себе, кохання та амбіції, сповнена комедійних і драматичних моментів.

Un ragazzo d'oro · 2014 · Мелодрама, Комедія, Драма

ЖАНРИ

МелодрамаКомедіяДрама

СЮЖЕТ

Давіде Б’яс — молодий копірайтер, чия кар'єра в рекламній сфері не задовольняє його амбіцій. Після смерті батька, сценариста, він опиняється на похоронах, де знайомиться з загадковою Людовікою. Ця зустріч стає початком його творчої подорожі. Людовіка просить Давіде знайти в комп’ютері батька рукопис його мемуарів, але безуспішно. Відчуваючи натхнення, він вирішує втілити свої літературні мрії, пишучи під ім'ям покійного батька. Ця історія про пошук себе, кохання та амбіції, сповнена комедійних і драматичних моментів.

Про фільм

Золотий хлопчик (2014) — фільм на MEDIACAST. Оригінальна назва: Un ragazzo d'oro.

Жанр: Мелодрама, Комедія, Драма. Рік: 2014.

Сюжет: Давіде Б’яс — молодий копірайтер, чия кар'єра в рекламній сфері не задовольняє його амбіцій. Після смерті батька, сценариста, він опиняється на похоронах, де знайомиться з загадковою Людовікою. Ця зустріч стає початком його творчої подорожі. Людовіка просить Давіде знайти в комп’ютері батька рукопис його мемуарів, але безуспішно. Відчуваючи натхнення, він вирішує втілити свої літературні мрії, пишучи під ім'ям покійного батька. Ця історія про пошук себе, кохання та амбіції, сповнена комедійних і драматичних моментів.

Доступний у каталозі MEDIACAST на вебі та в офіційних застосунках після входу в акаунт.

Часті питання

Який рік випуску «Золотий хлопчик»?

Золотий хлопчик вийшов у 2014 році.

Де дивитись «Золотий хлопчик»?

Доступний у каталозі MEDIACAST на вебі та в офіційних застосунках після входу в акаунт.