

Нереальний КОПець
За указом президента всі діти українських чиновників повинні повернутися з-за кордону та працювати в Україні. Начальник поліції вирішує повернути свого сина Василя з Америки, щоб той почав свою кар'єру в місцевому відділку. Василь, який до цього звик витрачати батьківські гроші, потрапляє в світ поліцейської служби, де йому доведеться зіткнутися з новими викликами. Його суворий напарник-лейтенант буде наполегливо навчати його всім тонкощам професії, що змусить молодика переглянути своє ставлення до роботи і відповідальності. Комедійні ситуації та непередбачувані повороти подій змусять глядачів усміхатися і співпереживати героям.
2021 · Комедія · Ukraine
ЖАНРИ
СЮЖЕТ
За указом президента всі діти українських чиновників повинні повернутися з-за кордону та працювати в Україні. Начальник поліції вирішує повернути свого сина Василя з Америки, щоб той почав свою кар'єру в місцевому відділку. Василь, який до цього звик витрачати батьківські гроші, потрапляє в світ поліцейської служби, де йому доведеться зіткнутися з новими викликами. Його суворий напарник-лейтенант буде наполегливо навчати його всім тонкощам професії, що змусить молодика переглянути своє ставлення до роботи і відповідальності. Комедійні ситуації та непередбачувані повороти подій змусять глядачів усміхатися і співпереживати героям.
РЕЖИСЕРИ
АКТОРИ





КРАЇНИ
Про фільм
Нереальний КОПець (2021) — фільм на MEDIACAST.
Країна: Ukraine. Жанр: Комедія. Рік: 2021.
Режисер: Олександр Бєляк.
У ролях: Станіслав Боклан, Дмитро Ступка, Богдан Юсипчук, Anna Salivanchuk, Polina Logunova.
Сюжет: За указом президента всі діти українських чиновників повинні повернутися з-за кордону та працювати в Україні. Начальник поліції вирішує повернути свого сина Василя з Америки, щоб той почав свою кар'єру в місцевому відділку. Василь, який до цього звик витрачати батьківські гроші, потрапляє в світ поліцейської служби, де йому доведеться зіткнутися з новими викликами. Його суворий напарник-лейтенант буде наполегливо навчати його всім тонкощам професії, що змусить молодика переглянути своє ставлення до роботи і відповідальності. Комедійні ситуації та непередбачувані повороти подій змусять глядачів усміхатися і співпереживати героям.
Доступний у каталозі MEDIACAST на вебі та в офіційних застосунках після входу в акаунт.
Часті питання
Який рік випуску «Нереальний КОПець»?
Нереальний КОПець вийшов у 2021 році.
Хто знімався у «Нереальний КОПець»?
У фільмі знімалися: Станіслав Боклан, Дмитро Ступка, Богдан Юсипчук, Anna Salivanchuk, Polina Logunova.
Де дивитись «Нереальний КОПець»?
Доступний у каталозі MEDIACAST на вебі та в офіційних застосунках після входу в акаунт.